Велика дигитална авантура
Ученици четвртог разреда наше школе учествовали су на Pепубличком такмичењу „DIGIT@LNI svet u mojim rukama – Velika digitalna avantura“, које је одржано на Факултету организационих наука Универзитета у Београду, у петак, 23. маја.
Наши ученици вратили су се пуни лепих утисака, нових искустава и позитивне енергије. Са нестрпљењем очекујемо објављивање резултата и поносни смо на њихово учешће, труд и представљање школе.