Предшколци вртића „Црвенкапа“, у пратњи својих васпитачица, посетили су нашу школу 10. јуна 2026. године. Том приликом имали су прилику да се упознају са школским простором, обиђу учионице и осете део атмосфере која их очекује од септембра.
Срдачну добродошлицу пожелели су им ученици четвртог разреда и њихове учитељице. За своје млађе другаре припремили су пригодну приредбу, којом су им на занимљив и ведар начин представили школу и школски живот.
Након тога, гости су наставили обилазак школе, разгледајући учионице и друге просторије у којима ће ускоро проводити своје школске дане. Посебну радост изазвала је заједничка игра у школском дворишту, где су деца кроз дружење и смех стекла нова познанства и лепе утиске.
Верујемо да ће ова посета остати у лепом сећању нашим будућим првацима и да ће им помоћи да са радошћу и нестрпљењем ишчекују почетак новог и важног животног поглавља – полазак у школу.